Raul Järve

Kasvustrateeg

Kas tead lugu sellest, kuidas haamrit käes hoides tundub, et naelad on igal pool? Mul on selline tunne iga päev. Lähen põlema , kui arutan ettevõtjatega nende äri väljakutseid ja võimalikke lahendusi. Mind juhib soov enda panusega inimesi mõjutada - olgu selleks siis oma kliendi rahuolev muhelus või tema klientide kasvav lojaalsus. Toetudes ligi 20-aastase äriarenduse ja juhtimiskogemusele pean enda tugevusteks ettevõtte strateegia ja efektiivsuse arendamist. Olen introverdist ekstravert - ma ei torma uusi tutvusi looma, aga samas pole minu jaoks probleem esineda sadadele; eelistan palju kirjutada, kuid võin Sulle ka laulda.

Mr X

Oma ala proff

Olen täpselt see spetsialist, keda vaja sõltuvalt tööde keerukusest ja valdkonnast. Andres ja Raul kutsuvad mu õigel hetkel välja.

#EDULIIGA LUGU

See on nii meie moodi! Kõik sai alguse sellest, et Andres ja Raul tahtsid enda teadmisi arendada ning enam-vähem samaaegselt leidsid tee ühiste teemade juurde – kuidas luua edukas ettevõte, mis keskendub pikaajalistele ambitsioonidele ja uutele tehnoloogiatele! Omades erinevat kogemust mõistsime käeulatuses olevate vahendite potentsiaali ja võimalust just tänases päevas. Eesti paistab mõnedes asjades ikka väga nurgatagune koht olevat … Nii otsustasimegi ennast tõestada Eesti ettevõtjate ärgitajatena. Tulevastele põlvedele lugemiseks – 2017 aastal ei olnud suure osa äride müügitöö ja kliendisuhtlus organiseeritud interneti vahendusel. Käesurumine ja telefonikõned olid igapäevased …
2018 aasta alguses jõudsime ettevõtte loomiseni. Esmalt keskendusime kitsamalt müügi ja turunduse automatiseerimise võimalustele. Kuid juba esimeste potentsiaalsete klientidega vesteldes saime aru, et me ei taha tulla ja minna pärast ühe klotsi valmis tegemist st turundusaktsiooni läbiviimist. Usume, et tee eduni algab ärimudeli disainimisest kliendipõhisele ja pikaajalisele väärtusele. Ning seejärel tulevad tehnilised lahendused. Seepärast räägime strateegiast, kliendi elutsüklist, turundustegevustest ja müügiprotsessidest – kõike ühtse paketina ja läbipõimunult.
Esimeste klientide väljakutsete lahendamisega samaaegselt arendame #EDULIIGA’t edasi. Loome oma liigat, mis koosneb edumeelsetest, uudishimulikest ja põnevatest inimestest. Jah, ka Sina oled #EDULIIGA’sse oodatud!

LOGO LUGU

Iga algus on veidi raske – kust peale hakata? Otsustasime meie olemust visuaalsel kujul väljendada ning luua ka ise esmased logo visuaalid. Katsetades veidi erinevate logo generaatoritega tuli lahendus väga kiiresti ning selle juurde ka jäime.

Oranž värv iseloomustab särtsakust, kiirust, “löögijõudu”.
Hashtag näitab mobiilsust ja kaasaegsust.
Rõngast logo ümber saab tegelikult seletada kahe tähendusega. Kohvitassi plekina sümboliseerib ta mõtte- ja meeskonnatöö tegemist ning tulemusele orienteeritust. Samas Zen ringina ühtsust, loovust ja tasakaalu.